Regionális

Regionális

A Megyék közötti matematikaversenyen (Baranya, Somogy, Tolna, Zala)
Egyéni helyezés: Zsombó István 11.a 5.
felkészítő: Bereczkiné Székely Erzsébet, Kovács Ágnes

A regionális Spanyol Nyelvi Vetélkedőn:

Társalgás kategória:
Tízedik évfolyam
Layton Sandra 10.f  első hely
Tizenkettedik évfolyam
Illés Dorottya 12.f első hely
Rohrbacher Éva 12.f második hely

Szókincs:
Tízedik évfolyam:
Layton Sandra 10.f első hely

Műfordítás:

Aracs Noémi 11.f első hely

Fordítás tizenkettedik évfolyam:

Kerti Szandra 12.f második hely

Civilizációs csapatverseny:
Kilencedik/tízedik évfolyam:
Hoffmann Klaudia (10.f) / Layton Sandra (10.f) / Tuli Enikő (10.f) / Kajtán Tamás (10.f) első hely
Tizenegyedik/tizenkettedik évfolyam:
Bognár Dalma (12.c) / Orbán Gitta (12.c) / Nagy Tamara (11.a) / Kasi Eszter (12.f)
második hely

Gasztronómia / sütemények:

A legeredetibb hispán sütemény:
PÁL ADRIENN 9.c
Felkészítő tanár: Szabados Péter

A regionális olasz nyelvi verseny eredményei

Élőbeszéd:
Mihácsi Réka 11.f   1.hely    felkésztő: Mayerné Németh Krisztina
Kovács Márton 11.f  dicséret     felkésztő:Mayerné Németh Krisztina
Jakab Vivien 11.f   dicséret       felkésztő:Mayerné Németh Krisztina
Román Luca 12. (vendégtanuló)  1. hely    felkésztő:Mayerné Németh Krisztina

Nyelvhelyesség:
Mihácsi Réka 11.f  1.hely   felkésztő:Mayerné Németh Krisztina
Kovács Márton 11.f  dicséret   felkésztő:Mayerné Németh Krisztina

Versmondás:
Papp Edina 10.a  2.hely  felkésztő:Pappné Mádai Gabriella
Benedetti Laura 10.f  3.hely  felkésztő:Pappné Mádai Gabriella

Videóklip készítés: Kőhalmi Kamilla 11.f  1.hely  felkésztő: Mayerné Németh Krisztina

Sütikészítés: Kadlicskó Gréta, Benedetti Laura 10.f  2. hely  felkésztő: Pappné Mádai Gabriella

Túl az első X-en – vetélkedő:
Faházi Benedek, Kadlicsó Gréta, Griezer Fanni, Springer Barnabás (10.f ) osztályosok csapata a döntőbe jutott.
Felkészítő:Radványi Krisztina

A “4 for Europe” Országos Középiskolás Vetélkedőn:
Bogner Luca, Griezer Fanni, Kadlicskó Gréta, Kajtán Tamás 10.f osztályosok csapata:  1 helyet ért el, országos döntőbe jutottak.
Felkészítő: Radványi Krisztina

Angol Nyelvi Versmondó Verseny:
Kohl Réka 11.a 1. Gombás Ildikó

Diákolimpia – RG
Varga Lea 9.f osztályos tanuló 2. helyet ért el, így az országos döntőbe jutott